20 lat, sto występów w Ligue 1 – i to jakich! Kylian Mbappe powala statystykami
26.08.2019

W niedzielny wieczór Paris Saint-Germain gładko ograło na własnym obiekcie Toulouse. Co prawda przy żadnej z czterech bramek w wygranym 4:0 meczu Kylian Mbappe nie miał bezpośredniego udziału, jednak dla młodego Francuza ten występ i tak był szczególny.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Zawodnik, który dopiero 20 grudnia skończy 21 lat, dobił właśnie do imponującej liczby 100 występów w Ligue 1. Już sam ten fakt zasługuje na nie lada uznanie, jednak kiedy dołożymy do tego statystyki zawodnika, pozostaje jedynie zbierać szczękę z podłogi.

Mbappe wychodził w wyjściowym składzie w 70 ze stu spotkań. Łącznie zdobył już 63 bramki (16 dla Monaco, 47 dla PSG), na które złożyło się m.in. osiem dubletów, trzy hat-tricki i jeden “czteropak”, zanotowany niecały rok temu w meczu z Lyonem. Do imponującej liczby bramek dochodzi także 29 asyst (12 dla Monaco, 17 dla PSG). Łącznie – bezpośredni udział przy aż 92 golach. Szkoda, że tak niezwykły jubileusz Mbappe zakończył w 66. minucie, opuszczając murawę z powodu kontuzji.

Znamy zawodników, którzy mimo młodego wieku do swoich obowiązków podchodzą niezwykle profesjonalnie i dojrzale, skupiając się na nieustannym rozwoju. Znamy także takich, którzy są niezwykle, wręcz wyjątkowo utalentowani i dostali od losu więcej, niż inni. Trudno jednak o połączenie tych dwóch rzeczy. Kylian Mbappe je ma.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO