Grzegorz Krychowiak będzie mieć nowego klubowego kolegę? Prosto z Interu!
26.08.2019

Lokomotiw Moskwa w bardzo dobrym stylu rozpoczął nowy sezon. Zespół Grzegorza Krychowiaka zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze, mając jednocześnie taką samą liczbę punktów i bilans bramkowy co lider, Krasnodar. Drużyna ze stolicy Rosji nie zamierza spocząć na laurach. Klub szykuje bowiem dość duży transfer.

Joao Mario w najbliższym czasie ma zostać klubowym kolegą Krychowiaka. Portugalski zawodnik na ten moment jest piłkarzem Interu. Problem w tym, że 26-latek nie może liczyć na żadną przyszłość w Mediolanie. Pomocnik nie jest w planach Antonio Conte. Pozostaje zatem jedno rozwiązanie – transfer.

Po piłkarza zgłosili się przedstawiciele Lokomotiwu Moskwa. Rosyjski klub zamierza wykorzystać niepewną sytuację zawodnika w zespole. Podobny scenariusz był w sytuacji Grzegorza Krychowiaka. Co ciekawe, Joao Mario miałby trafić do ligi rosyjskiej na takiej samej zasadzie, jak polski pomocnik. Według informacji Fabrizio Romano, Lokomotiw Moskwa ma wypożyczyć Portugalczyka z opcją wykupu.

Jak dodaje włoski dziennikarz, cała transakcja powinna zostać dopięta w najbliższym czasie. Joao Mario może okazać się ważnym ogniwem Lokomotiwu w walce o mistrzostwo kraju.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO