„Neymar i Ronaldo nie są niezbędni. Wprost przeciwnie do Messiego”
27.08.2019

Leo Messi wraz z Cristiano Ronaldo od wielu lat walczyli ze sobą o najwyższe cele w Hiszpanii. Ich rywalizacja jednak dobiegła końca po dziewięcioletnim pobycie Portugalczyka na Santiago Bernabeu. Dla Javiera Tebasa, prezydenta La Liga, to nie był jednak koniec świata i o wiele bardziej dotkliwa byłaby dla niego strata Argentyńczyka.

57-latek postanowił także skomentować sytuacje Neymara. Masa doniesień na temat reprezentanta Brazylii sprawia, że kibice powoli mają już dość tematu jego powrotu do La Liga. Mimo to prezydent hiszpańskiej ligi jednoznacznie stwierdził, że być może napastnik nie byłby kluczowy dla rozgrywek, ale chciałby jego odejścia z PSG.

– Chciałbym, aby Neymar wrócił. Dzięki swojej grze można go przyporządkować w trójce najlepszych graczy na świecie. To byłoby ważne dla La Liga, chociaż nie decydujące. Najważniejsza jest pasja i radość kibiców, którzy w każdy weekend przychodzą na stadion i oglądają mecze w telewizorze. Oczywiście – taki gracz jak Neymar daje ci rozgłos w innych krajach, ale nie jest on niezbędny dla tej ligi, podobnie jak Cristiano Ronaldo. Na drugim biegunie jest Messi, ponieważ nazywam go dziedzictwem hiszpańskiej ligi.

Czy 27-latek w końcu wróci do Hiszpanii? Tego nie wie nikt, włącznie zapewne z samym zawodnikiem. Koniec okienka planowany jest na 2 września i zapewne do ostatnich godzin ta sytuacja nie zostanie wyjaśniona.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO