Reca wychodzi z marazmu. Polak bliski odejścia z Atalanty!
27.08.2019

Po wczorajszych powołaniach Jerzego Brzęczka ponownie rozpoczęła się debata na temat Arkadiusza Recy. Polak bowiem do tej pory nadal nie zmienił swojej trudnej sytuacji klubowej i wszystko na towskazywało, że czeka go kolejne stracone pół roku na ławce rezerwowych Atalanty. Tymczasem dzisiejsze doniesienia wskazują, że Polak jest bliski przenosin do SPAL.

Dwa tygodnie temu dziennikarze „La Gazzeta dello Sport” przekazali informację,  że 24-latek jest brany pod uwagę w kontekście transferu przez klub ze Stadio Paolo Mazza. Kontuzja jednego z wahadłowych, konkretnie Mohameda Faresa, skomplikowała sytuację włoskiej drużyny, która na gwałt poszukiwała jego następcy. Głównie dlatego pojawił się temat wykupu reprezentanta Polski.

Dzisiejsze informacje z „Przeglądu Sportowego” sugerują jednak, że Atalanta postawiła zaporową cenę i nie ma mowy o transferze definitywnym. W grę wchodzi zatem jedynie odpłatne wypożyczenia do końca obecnej kampanii.

Dla Recy byłaby to z pewnością dobra wiadomość. Wychowanek Chojniczanki w całym poprzednim sezonie rozegrał dla klubu 140 minut, ale to nie przeszkadzało selekcjonerowi reprezentacji Polski na wysyłanie mu kolejnych powołań. Być może teraz Brzęczek posiadał informacje na temat toczących się negocjacji i możliwość występów przeciwko Austrii oraz Słowenii ma być dla Recy pewnym bonusem za podęcie dobrej decyzji.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

FOT: YouTube