Koniec opery mydlanej? „Jesteśmy coraz bliżej transferu Neymara”
28.08.2019

Z każdym kolejnym dniem może nam się wydawać, że jesteśmy bliżej wyjaśnienia przyszłości Neymara. Po plotkach na temat Realu Madryt nie ma już kompletnie śladu, a w grze o zakontraktowanie Brazylijczyka pozostaje tylko Barcelona.

Ta opera mydlana trwa już od kilku miesięcy. Mimo pewnego znużenia ze strony kibiców, trudno nie odnieść wrażenia, że hiszpańskie media tym żyją. Codziennie jesteśmy zalewani nowymi informacjami o 27-latku i będzie to trwać zapewne do 2 września, kiedy oficjalnie zakończy się okienko. Zdaniem dyrektora sportowego mistrza Hiszpanii, Javiera Bordasa, porozumienie między Barceloną a PSG jest już bliskie.

– Nadal nie ma potwierdzenia transferu, ale negocjujemy i jesteśmy bliżej finalizacji tej transakcji, ale nic więcej nie mogę powiedzieć.

Wczoraj Bordas poleciał po raz kolejny do Paryża, aby negocjować sumę odstępnego za napastnika. To oczywiście ona stoi na przeszkodzie w domknięciu tej transakcji. Oprócz wspomnianego 50-latka, do stolicy Francji poleciał dyrektor wykonawczy Oscar Grau i sekretarz techniczny Eric Abidal. Z kolei przedstawiciel Neymara, Andre Cury, nadal przebywa we Francji i prowadzi negocjacje.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!