Defensor Jagiellonii odchodzi z klubu!
28.08.2019

Jagiellonia Białystok traci dość istotnego piłkarza. Nemanja Mitrovic odchodzi z Ekstraklasy, by przenieść się do drużyny z rodzimej ligi. 26-letni defensor będzie reprezentować barwy Mariboru, mistrza Słowenii. 

O transfer obrońcy ekipa z Prva Liga starał się od dłuższego czasu. Kością niezgody okazywała się kwota transferu. Maribor oferował 150 tys. euro, natomiast przedstawiciele Jagiellonii oczekiwali nieco większych pieniędzy. Nie wiadomo, czy słoweński klub przybył z nową ofertą czy zespół z Białegostoku uległ naciskom Mariboru lub samego piłkarza.

Jak poinformował bowiem Piotr Wołosik, który powołał się na słoweńskich dziennikarzy, transfer Nemanji Mitrovicia został już uzgodniony. 26-latek w najbliższym czasie podpisze kontrakt z mistrzem Prva Liga.

Dla samego zawodnika z pewnością jest to dobry ruch. Występy w najlepszej ekipie ze swojego kraju to niewątpliwy powód do dumy. 26-latek być może będzie mieć jeszcze okazje, by rozegrać kilka spotkań w Lidze Europy. Sporo traci natomiast sama Jagiellonia. W klubie z Białegostoku pozostaje na ten moment dwóch nominalnych środkowych defensorów – Runje oraz Arsenic.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO