Ole Gunnar Solskjaer zdradza powód wypożyczenia Chrisa Smallinga!
30.08.2019

Ostatnie dni sierpnia to moment, gdy z klubami Premier League może pożegnać się kilku zawodników. Z ekipą “Czerwonych Diabłów” na jeden sezon rozstaje się Chris Smalling. Wypożyczenie Anglika nie do końca spodobało się wszystkim kibicom. Ole Gunnar Solskjaer postanowił skomentować taki obrót spraw. 

Na temat możliwego transferu 29-latka dyskutowano jeszcze kilka tygodni temu. Wraz z zamknięciem okna w Premier League szanse Smallinga na zmianę barw klubowych nieco zmalały. Sympatycy z Old Trafford oczekiwali, że z klubem pożegna się Marcos Rojo. Argentyńczyk odgrywa marginalną rolę w zespole, dlatego sprzedaż defensora nie byłaby odczuwalna, nawet bez sprowadzenia następcy.

Dość niespodziewanie z Manchesterem United najpierw żegna się (przynajmniej na rok) Chris Smalling. Anglik sezon 2019/2020 spędzi w Rzymie, reprezentując barwy Romy. Środkowy obrońca pojawił się już nawet w siedzibie klubu z Serie A, by przejść testy medyczne.

Wypożyczenie Smallinga nie do końca spodobało się wszystkim kibicom Manchesteru United. Anglik traktowany był przez sympatyków “Czerwonych Diabłów” jako defensor numer trzy w drużynie. Ole Gunnar Solskjaer postanowił skomentować decyzję klubu i wyjaśnić całe zamieszanie – Tę szansę Chris otrzymał w ostatnich dniach. Na ten moment mamy sześciu środkowych defensorów. Nie mogłem zagwarantować mu regularnej gry. Roma to wielki klub, z dobrej ligi. Nie ma wielu angielskich zawodników, którzy otrzymują szansę gry w Serie A. Jestem przekonany, że wróci do nas silniejszy i lepszy.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!