Borussia zgarnie kolejnego angielskiego młodzika? Tym razem wielki talent może stracić Liverpool

01.09.2019

Angielskie drużyny z niepokojem patrzą w stronę Borussii Dortmund, po tym jak Jadon Sancho opuścił Manchester City i przeniósł się na Signal Iduna Park. Tym razem wicemistrzowie Niemiec mogą napsuć krwi Liverpoolowi, chcąc zakontraktować Bobby’ego Duncana.

W ostatnich dniach 18-latek został dość sławną osobą za sprawą swojego agenta. Saif Rubie wydał bowiem oświadczenie, w którym mogliśmy przeczytać, że nastolatek został mentalnie zastraszony przez swój klub i nie ma zamiaru tam wracać Powód? Brak akceptacji oferty Fiorentiny, po tym jak Anglik otrzymał zapewnienie od „The Reds”, że nie ma szans na grę w pierwszym składzie.

Władze z Anfield nie ukrywali swojego rozczarowania z powodu zachowania piłkarza. Ten problem chce wykorzystać Borussia Dortmund, podobnie jak miało to miejsce z Jadonem Sancho, który w ostatnich dwóch latach robi ogromną furorę w Bundeslidze.

Sprawa ma rozwiązać się w kolejnym tygodniu, najprawdopodobniej do 2 września, kiedy zamyka się transferowe okienko. Niemiecki klub sonduje także transfer Jude’a Bellinghama, który w wieku 16 lat zadebiutował w Championship.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!