Nietypowy walkower w Rumunii. Zawodnik brał ślub, na który… poszła cała drużyna

01.09.2019

Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze – tym mottem kieruje się wiele osób, przedkładając niektóre elementy życia ponad inne. Dotyczy to także piłkarzy, o czym przekonujemy się zerkając w stronę… czwartej ligi rumuńskiej.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Poiana Mare, drużyna wspomnianej ligi, opublikowała na swoim facebookowym profilu dość nietypowy post. Poinformowała w nim o meczu z CS Carcea, który przegrała przy „zielonym stoliku”. Dlaczego?

– Dziś jest ważny dzień dla naszego kolegi i przyjaciela, Ionuta Deliu oraz jego wybranki serca, Diany. Zdecydowali związać się na całe życie i wziąć ślub!  Z tego powodu nasza drużyna nie może dotrzeć na mecz w Carcei, ponieważ wszyscy zawodnicy są z naszym kolegą. Prosiliśmy o przełożenie spotkania na inny dzień, tylko nie dzisiaj. Odmówiono nam, a my odmówiliśmy gry. Nikt nas nie rozumie. CS Carcea – Poiana Mare 3-0 – brzmiała treść nietypowego oświadczenia.

Piłka nożna bywa wyjątkową pasją i znamy wiele sytuacji, w których ktoś rezygnował z ważnych wydarzeń, by tylko pójść na mecz – czy to jako zawodnik, czy kibic. Mimo wszystko doskonale rozumiemy zawodników rumuńskiego klubu. Rozegranie kolejnego z wielu spotkań lub wzięcie udziału w najważniejszej chwili w życiu kolegi? Wybór wydaje się oczywisty…

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!