Niezwykłe trafienie. Sergio Ramos jednym z najlepszych strzelców… w historii „La Furia Roja”!

06.09.2019

Sergio Ramos to jeden z tych transferów, z którymi „Królewscy” trafili idealnie. Sprowadzony z Sevilli nastolatek stał się ikoną klubu i jednym z najlepszych stoperów XXI wieku. Prawdziwy skarb nie tylko dla klubu, ale i dla kadry.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Znakomita gra obrona, siła, doświadczenie i pewność, to jedno. Poza wszystkimi atrybutami w defensywie, Sergio Ramos wykazuje także niezwykły „ciąg” na bramkę rywala. Co by nie mówić – to także wychodzi mu świetnie.

Każdy, kto choć trochę śledzi mecze „Królewskich”, ma w pamięci wiele obrazków, kiedy Ramos w końcówkach meczu wbiega w pole karne i po strzale głową odwraca jego losy. Najsłynniejsza ze wszystkich była oczywiście ta w finale Ligi Mistrzów, kiedy Atletico od końcowego triumfu dzieliło pół minuty…

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych stoperów ostatnich lat (na tym poziomie) często trafia także dla reprezentacji „La Furia Roja”. W czwartkowym meczu z Rumunią (2:1) Ramos rozpoczął strzelanie, wykorzystując „jedenastkę” w 29. minucie. Dzięki temu trafieniu obrońca Realu Madryt ma już 21 trafień w kadrze. Dało mu to miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych strzelców w historii reprezentacji Hiszpanii.

Co dalej? Wydaje się, że przy „dobrych wiatrach” 33-letni Ramos będzie mógł powalczyć nawet o zbliżenie się do piątej pozycji, którą zajmuje inny legendarny stoper, Fernando Hierro. Osiem bramek różnicy jest dość dużym dystansem, ale nie ukrywajmy – to by było naprawdę „coś”.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!