Olimpia Grudziądz ma nowego trenera. To były piłkarz ekstraklasy

Jacek Trzeciak, dotychczasowy trener ROW-u Rybnik został nowym szkoleniowcem Olimpii Grudziądz. Zastąpił na tym stanowisku Mariusza Pawlaka.

Olimpia Grudziądz jest beniaminkiem I ligi. Początek obecnego sezonu miała obiecujący, wygrywając dwa pierwsze spotkania. Później jednak przyszła seria czterech porażek z rzędu, odeszli również podstawowi zawodnicy – Jakub Łukowski i Tiago Alves. W związku ze słabszą dyspozycją zespołu, z posadą trenera Olimpii pożegnał się Mariusz Pawlak, a w ostatnim meczu ligowym, zespół poprowadził Robert Wójcik.

Nowym szkoleniowcem pierwszoligowca został Jacek Trzeciak. Fani ekstraklasy pamiętają go z występów w Ruchu Radzionków, RKS-u Radomsko i Polonii Bytom pośród pamiętnej szarańczy Marka Motyki. W ostatnich latach Trzeciak był trenerem klubów ze Śląska. Wspomnianej wcześniej Polonii oraz ROW-u Rybnik (III liga), gdzie pracował od listopada ubiegłego roku.

Na samym początku pracy w Grudziądzu, Trzeciaka czeka trudne zadanie. 15 września Olimpia zmierzy się na wyjeździe z Miedzią, która zajmuje 3. miejsce w lidze i jest uważana za jednego z faworytów do awansu.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!