„Niech przestanie robić z ludzi głupków” – Fekir skrytykowany przez swojego byłego agenta

11.09.2019

Powoli zaczęliśmy przyzwyczajać się do świadomości, że Nabil Fekir jest piłkarzem Realu Betis. Mimo tego, wydarzenia sprzed roku wciąż działają na wyobraźnię. Reprezentant Francji był wtedy o włos od przenosin na Wyspy i stania się zawodnikiem „The Reds” za 53 miliony funtów.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Czy fiasko tamtego transferu dotknęło zawodnika? Sądząc po tym, że nawet teraz do tego wraca – tak. Fekir stwierdził nawet, że po prostu ktoś musiał znaleźć wtedy jakąś wymówkę. Czy faktycznie tak było? Na słowa 26-latka postanowił odpowiedzieć jego były agent, Jean-Pierre Bernes.

– Fekir musi przerwać ten show i przestać robić z ludzi głupków. Wszyscy wiedzą, co się stało – zaczął 62-latek.

– Transfer do Liverpoolu „wysypał się” z dwóch powodów. Pierwszym było jego kolano, mimo że osoby z Liverpoolu były gotowe zmierzyć się z tym i podjąć wysiłki w tej sprawie. Drugim było pojawienie się pewnego pseudo-przedstawiciela, który poprosił o rozpoczęcie negocjacji od nowa w momencie, w którym umowa była gotowa do podpisania – dodał Jean-Pierre Bernes.

Sugeruje się, że wspomnianym przedstawicielem miał być ktoś z rodziny piłkarza, kto nagle uznał, że jest „panem sytuacji” i może żądać czego tylko chce. Kto wie, może gdyby nie przesadzone ambicje Fekir grałby dziś w Liverpoolu, a nie w Betisie?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!