Paul Pogba rzutem na taśmę mógł zmienić klub? Na przeszkodzie stanął… Neymar!

12.09.2019

Nazwisko Paula Pogby w trakcie letniego okna transferowego często lądowało na pierwszych stronach gazet. Przenosiny francuskiego pomocnika do nowego klubu były całkiem możliwe. Ostatecznie, piłkarz został w Manchesterze, rozpoczynając kolejny sezon z angielskim zespołem. Jak się okazuje, rzutem na taśmę Pogba mógł zmienić klub. Jedna z drużyn zamierzała spełnić warunki Manchesteru United i nie mówimy tutaj o Realu!

Paul postanowił zagrać w otwarte karty. Tuż przed rozpoczęciem przedsezonowych przygotowań, piłkarz w jednym z wywiadów stwierdził, że być może jest to odpowiedni czas, by podjąć się nowego wyzwania. Oczywiście media od razu połączyły wszystko w jedną całość – pomocnik chce odejść z Old Trafford. Medialne spekulacje Pogby starał się podgrzać także jego brat, Mathias. Gracz CD Manchego wręcz nawoływał do finalizacji transferu.

Przenosiny Paula spaliły na panewce. Co ciekawe, według ostatnich doniesień „Calciomercato”, Paul Pogba nie był wcale bliski transferu do Realu. O piłkarza bardziej zabiegali przedstawiciele PSG, którzy spełnili wszelkie oczekiwania Manchesteru United oraz zaproponowali Pogbie niesamowite warunki kontraktu. Przenosząc się do stolicy Francji, Paul Pogba mógł liczyć na tygodniówkę rzędu 429 tys. funtów.

Transfer nie został sfinalizowany, gdyż w Paryżu został Neymar. To właśnie ze sprzedaży brazylijskiej gwiazdy przedstawiciele PSG mieli zebrać środki na tę transakcję. Można jednak odnieść wrażenie, że na wszystko przyjdzie pora. Zarówno Neymar, jak i Pogba zapewne niejednokrotnie będą łączeni ze zmianą barw klubowych w najbliższych oknach transferowych.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!