Nie trzeba było długo czekać. ŁKS ma nowego bramkarza!

13.09.2019

Mówi się, że piątek 13-tego jest pechowy, ale dla ŁKS-u ten dzień nadszedł wcześniej. W czwartek spadła na nas wiadomość o pozytywnych wynikach próbki A testu antydopingowego Michała Kołby, bramkarza ŁKS-u.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Można było się zastanawiać, co dalej z podstawowym bramkarzem łódzkiego klubu. Widmo zawieszenia jest naprawdę poważne, a łodzianie nie zamierzali czekać bezczynnie, by potem obudzić się „z ręką w nocniku”. Podjęto błyskawiczne rozmowy, czego efektem jest… zakontraktowanie nowego bramkarza.

Z ŁKS-em związał się właśnie Arkadiusz Malarz, który przez ostatnie cztery sezony bronił barw Legii Warszawa. Latem 39-latek (podobnie jak kilku innych zawodników) rozstał się ze stołecznym klubem, jednak ani myślał o zakończeniu kariery. – Trenuję dwa razy dziennie i czekam. Jak nic się tu nie rozstrzygnie, być może wyjadę (za granicę). Choć nie należę do ludzi cierpliwych, na razie spokojnie czekam. Chciałbym jeszcze ze dwa lata w piłkę pograć – mówił Malarz miesiąc temu w rozmowie z „Sport.pl”.

Mimo że bramkarz nie znalazł klubu latem, nie musiał długo czekać na dobrą okazję. Pech (albo głupota) kogoś innego okazał się dla niego szansą – będzie występował niedaleko Warszawy, na dodatek w klubie z Ekstraklasy. Jak myślicie, pomoże ŁKS-owi?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!