Samuel Eto’o rzuca wyzwanie Xaviemu: “Jeśli tego nie zrobi, to go zabiję!”
19.09.2019

Kilka dni temu dostaliśmy oficjalną informację o tym, że Samuel Eto’o kończy przygodę z piłką. 38-latek w ostatnim czasie był zdecydowanie w fazie schyłkowej, a częściej niż o jego boiskowych poczynaniach, słyszeliśmy o dość nietypowych i kontrowersyjnych wypowiedziach.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Kameruńczyk tym razem rozmawiał z “Cadena SER” i także nie zabrakło charakterystycznych dla niego wtrąceń. Główny temat? Oczywiście Barcelona, a także jej była legenda, czyli Xavi. Ten pojawił się w rozmowie przy okazji rozważań nad przyszłością Ernesto Valverde i jego ewentualnym następcą.

– W Katarze i Hiszpanii jest je*anym szefem! – zaczął były napastnik. – Jeśli nie skończy jako trener Barcelony, to go zabiję! – dodał żartobliwie Eto’o. – Mówiłem to już w swoich pierwszych wywiadach: to najlepszy piłkarz z jakim trenowałem. Ludzie się dziwili, że nie wskazałem Ronaldinho albo Messiego, ale czas udowodnił moją rację. Nigdy nie był kojarzony z poziomem Leo albo Cristiano, ale Xavi i Iniesta są na tym poziomie.

Jak myślicie, czy Xavi, który przez ostatnie lata przygotowuje się w Katarze do pracy trenera zdolnego funkcjonować na najwyższym poziomie, odniesie kolejny sukces? Czy faktycznie wyląduje w ukochanej Barcelonie i choć w połowie będzie w stanie zbliżyć się do tego, czego dokonał Guardiola?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!