OFICJALNIE: Callum Hudson Odoi przedłużył kontrakt z Chelsea!
19.09.2019

Doczekali się kibice Chelsea. Callum Hudson-Odoi związał się z “The Blues” na kilka najbliższych lat. O przyszłość młodego zawodnika zarząd londyńskiej ekipy drżał przez ostatnie miesiące. Wszystko za sprawą zainteresowania ze strony jednego z europejskich gigantów. Wszyscy w stolicy Anglii mogą już jednak spać spokojnie. Callum nigdzie się nie rusza.

Przedstawiciele Bayernu przez całe zimowego okno próbowali ściągnąć utalentowanego 18-latka do Monachium. Mistrz Niemiec miał nadzieję, że krótki kontrakt pozwoli wyciągnąć interesującego gracza za bardzo rozsądne pieniądze. Sam Callum Hudson-Odoi pozytywnie rozpatrywał ewentualną przeprowadzkę do Bundesligi. Chelsea postawiła jednak wszystko na jedną kartę. Hudson nie zmienił klubu.

Przez wiele miesięcy w Londynie próbowano przekonać zawodnika do przedłużenia kontraktu. Starania w końcu przyniosły efekt. Callum Hudson-Odoi związał się z Chelsea kontraktem obowiązującym do 2024 roku. Według doniesień mediów, piłkarz ma zarabiać na Stamford Bridge około 120 tys. funtów tygodniowo.

18-letni Anglik w najbliższym czasie wróci do pierwszej drużyny “The Blues”. Przez ostatnie miesiące piłkarz leczył poważną kontuzję, którą nabawił się w jednym z ligowych spotkań sezonu 2018/2019. Odoi wybiegł już na murawę w tym sezonie, jednakże wystąpił w spotkaniu drużyny U-23. Chelsea mierzyła się w ubiegły piątek z Brighton.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!