Inter Miami zaczyna wielką rekrutację. Na początek… kapitan Manchesteru City?

20.09.2019

Już w 2020 roku swoją inaugurację zaliczy projekt Davida Beckhama, czyli Inter Miami CF. Klub zacznie swoje zmagania w MLS, jednak wciąż nie ma najważniejszego, czyli składu. Jak na razie w kadrze znajduje się jedynie 17-letni ofensywny pomocnik, Diego Martinez (za Transfermarkt). Nie da się ukryć, że to „trochę” za mało.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Od tygodni, a nawet miesięcy jesteśmy zasypywani nazwiskami kolejnych zawodników, którzy mogliby stać się zawodnikami klubu Beckhama. Słyszeliśmy o De Rossim, Suarezie, Cavanim, Bale’u, ostatnio nawet o… Leo Messim. W swoich przewidywaniach wyraźnie popłynął „The Sun”, tworząc poniższe potencjalne zestawienie.

Większość tych nazwisk okaże się z pewnością totalnymi wymysłami, jednak nie wydaje nam się, by Beckham chciał wejść w MLS samymi „no-name’ami”. W drużynie niemal na pewno pojawi się chociaż jedna wielka gwiazda i dużo wskazuje na to, że być może wiemy, kto nią będzie.

Filarem Interu Miami miałby zostać David Silva, 33-letni kapitan Manchesteru City, którego kontrakt wygasa właśnie w 2020 roku. Hiszpan już powiedział, że to jego ostatni rok w Manchesterze, a żadnej oferty innego klubu Premier League nie będzie rozważał. Możliwe dołączenie do Inter Miami CF wydaje się więc bardzo prawdopodobnym ruchem. Jak myslicie, czy to właśnie Silva okaże się pierwszym, oficjalnie ogłoszonym „dużym” nazwiskiem?

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!