Ostatnia aktualizacja 27 września, 2019 o 15:57
kurs 2.16
Athletic - Valencia
Zwycięzca
1

Athletic w ostatnim spotkaniu zremisował z Leganes 1:1. Był to dla zespołu trzeci w tym sezonie remis na wyjeździe. Drużyna z Bilbao ewidentnie jest zupełnie inną ekipą na własnym stadionie, bowiem na swoim obiekcie zwyciężali w tych rozgrywkach 3 razy w 3 spotkaniach, nie tracąc ani razu gola. W bardzo dobrej dyspozycji znajduje się obecnie Raul Garcia – najlepszy strzelec drużyny. Fanów Los Leones może również cieszyć, że w ostatnich tygodniach odblokował się również Iker Muniain, który zaliczył trafienie w wygranym 2:0 spotkaniu przeciwko Deportivo Alaves. Defensywa, konsekwencja i intensywność to cechy charakterystyczne zespołu prowadzonego przez Gaizke Garitano, od pierwszego meczu tego sezonu drużyna w każdym starciu prezentuje cały czas ten sam, sprawdzony i skuteczny styl.

Dobry humor fanów Valencii po wygranej w Lidze Mistrzów nad Chelsea bardzo szybko zniknął. Najpierw kompromitujący remis z Leganes, a teraz kolejny podział punktów przeciwko Getafe. Co gorsze w spotkaniu z zespołem spod Madrytu gracze Caledesa prowadzili w pewnym momencie 3:1. Getafe jednak w drugiej połowie zafundowało nam remontadę, strzelając dwa gole w ciągu trzech minut. Jedynym pozytywem z tego spotkania może być chyba to, że świetną zmianę dał Maxi Gomez, który zastąpił już w pierwszej części spotkania Kevina Gameiro. Urugwajczyk szybko po pojawieniu się na placu gry zdobył dwie bramki. W Valencii sytuacja jest krytyczna, nie pomaga temu też fakt, że na San Mames Athletic po prostu nie przegrywa i nie traci goli, o czym przekonała się już chyba każda ekipa w Hiszpanii na przestrzeni lat.

To nie będzie prawdopodobnie piękny mecz, a jak wiemy w takich spotkaniach to właśnie gracze Athleticu odnajdują się najlepiej, dlatego stawiam na ich zwycięstwo.

Athletic Club – Valencia / typ: 1 @ 2.16
Athletic Club – Valencia / typ: under 2,5 bramki @ 1.55

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce! Kliknij TUTAJ.