Rzuty wolne to pięta achillesowa Cristiano Ronaldo w Serie A. Tragiczna statystyka Portugalczyka!
27.09.2019

Cristiano Ronaldo w swojej karierze przyzwyczaił nas do świetnie wykonywanych rzutów wolnych. Niejednokrotnie Portugalczyk trafiał do siatki z tego, stałego fragmentu gry. W Serie A nad zawodnikiem ciąży jakieś fatum. Statystyka piłkarza Juventusu w tym aspekcie jest bowiem dramatyczna.

Swój debiutancki sezon w barwach “Starej Damy” Cristiano Ronaldo miał całkiem przyzwoity. W 31 spotkaniach piłkarz strzelił 21 goli oraz zdobył 8 asyst. Swoich statystyków strzeleckich Ronaldo nie mógł poprawić poprzez rzuty wolne. W tym aspekcie Cristiano jest jednym z najgorszych zawodników w historii Serie A. Do niechlubnego rekordu już niedaleka droga.

Żadna z osiemnastu ostatnich prób Ronaldo z bezpośredniego rzutu wolnego nie zakończyła się zdobytą bramką. Jest to rzeczywiście zaskakująca statystyka, gdyż Cristiano nie miał większych problemów z wykonywaniem wolnych podczas gry w Madrycie czy Manchesterze.

Czterokrotny zdobywca Złotej Piłki musi poważnie postarać się w najbliższym czasie o gola z wolnego, gdyż do najgorszego wyniku jest już bowiem bardzo blisko. Takim rezultatem może “pochwalić się” Camillo Ciano. Gracz Frosinone przy 21 próbach nie zdobył bramki. Obecny rezultat Ronaldo plasuje go na drugiej lokacie wśród najgorszych.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!