Nowy kontrakt Pogby? Francuz ma ogromne oczekiwania!
28.09.2019

Manchester United cały czas nalega na to, by Paul Pogba podpisał z klubem nowy kontrakt. Nie jest żadną tajemnicą, iż Francuz rozważał w trakcie letniego okna zmianę zespołu. Pomocnik publicznie wypowiadał się w tej kwestii. Ostatecznie do żadnego transferu nie doszło. Zarząd “Czerwonych Diabłów” chce przedłużyć umowę z zawodnikiem, by takie spekulacje nie pojawiły się za rok. Na przeszkodzie złożenia podpisu stanąć mogą jednak oczekiwania Pogby.

Obecny kontrakt zawodnika ważna jest do 2021 roku. W razie komplikacji, zespół z Old Trafford może przedłużyć pobyt piłkarza w Manchesterze o kolejne dwanaście miesięcy. Nikt jednak nie zamierza martwić się o kwestię kontraktową Paula Pogby. W szeregach “Czerwonych Diabłów” panuje bowiem jednolita myśl – Francuz ma występować w barwach Manchesteru United przez kolejne lata.

Sygnałem na potwierdzenie tej tezy ma być nowy kontrakt 26-latka. Negocjacje w sprawie umowy mogą nie być łatwe i przyjemne. Jak informuje bowiem włoskie Tuttosport, Paul Pogba oczekuje ogromnej tygodniówki. Według wspomnianego źródła, piłkarz chce inkasować około 600 tys. euro tygodniowo. Jest to oczywiście astronomiczna pensja, która przerosłaby wszystkie zarobki w Premier League.

Start Manchester United w nowym sezonie jest bardzo przeciętny. Klub wygrał zaledwie dwa spotkania w lidze, notując jeszcze dwa remisy oraz jedną porażkę. W trzech meczach (dwa ligowe, jedno w LM) zespół musiał radzić sobie bez Paula Pogby, który mierzył się z kontuzją kostki.

26-letni Francuz wrócił na murawę w pucharowym starciu z Rochdale. Na nieszczęście “Czerwonych Diabłów”, Paul ponownie nabawił się urazu, który może mu uniemożliwić grę w hitowym starciu z Arsenalem.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!