Grzegorz Krychowiak dalej w gazie. Niesamowite statystyki reprezentanta Polski!
29.09.2019

Z wielką przyjemnością patrzy się na ostatnie statystyki Grzegorza Krychowiaka w lidze rosyjskiej. Polak jest wiodącą postacią swojej drużyny pod każdym względem. 29-letni pomocnik po raz kolejny trafił do siatki rywali. Tym razem w arcyważnym meczu z Zenitem. 

Wyniki reprezentanta naszej kadry są bardzo imponujące. Grzegorz Krychowiak ma na swoim koncie już pięć goli oraz jedną asystę na krajowym podwórku. Nie jest zaskoczeniem, iż żaden inny gracz Lokomotiwu Moskwa nie ma więcej zdobytych bramek w rosyjskiej Premier Liga. Co ciekawe, osiągnięcia strzeleckie Krychowiaka klasyfikują go na czwartej lokacie najlepszych strzelców w lidze. Tylko tacy gracze jak Shomurodov, Sobolev oraz Dzyuba mogą pochwalić się lepszym rezultatem. Warto zaznaczyć, że cała trójka to napastnicy, więc w kontekście pomocników, Grzegorz nie ma sobie równych.

Genialną postawę 29-latka docenia także sama liga. Grzegorz Krychowiak trzeci raz z rzędu został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu. Sobotnie wyróżnienie z pewnością smakuje najlepiej, gdyż mówimy o rywalizacji z wielkim Zenitem.

W Lidze Mistrzów, Grzegorz Krychowiak nie wypada gorzej. Jego Lokomotiw dość sensacyjnie zdołał wywieźć trzy punkty z Leverkusen, wygrywając spotkanie 2-1. Oczywiście na listę strzelców w tym meczu wpisał się nie kto inny, a reprezentant Polski, popisując się świetnym rajdem i wykończeniem akcji.

Cały czas pozostaje jedno pytanie. Dlaczego forma Grzegorza Krychowiaka nie jest wykorzystywana w kadrze? Można odnieść wrażenie, że w momencie, gdy Krychowiak ubiera reprezentacyjną koszulkę, mamy do czynienia z zupełnie innym zawodnikiem. Gdzie zatem tkwi problem? W roli jaką powierza Grzegorzowi Jerzy Brzęczek czy w samej taktyce kadry oraz jej zasobach ludzkich?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!