Grosicki znów to zrobił! Kolejny gol z rzutu wolnego

Kamil Grosicki królem rzutów wolnych? Jeszcze jakiś czas temu było to nie do pomyślenia. Tymczasem reprezentant Polski po raz kolejny w tym sezonie trafia do siatki właśnie w ten sposób.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

W reprezentacji Grosicki nie jest etatowym wykonawcą rzutów wolnych. Trochę nie ma się co dziwić, gdyż te w narodowych barwach raczej nie wychodziły mu najlepiej. Ostatnio jednak udowadnia, że Jerzy Brzęczek powinien wystawić go w kolejce do tych stałych fragmentów gry.

Najpierw jednak trzeba wspomnieć o niezłej statystyce skrzydłowego. Kamil Grosicki trafiał do bramki w ostatnich czterech meczach. Był już katem Millwall, Wigan i Luton. Tym razem o jego umiejętnościach przekonali się piłkarze spadkowicza Premier League, Cardiff City.

Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania w 44. minucie, trafiając do bramki wprost z rzutu wolnego. Chociaż Alex Smithies rzucił się w dobrą stronę, jego reakcja była dość spóźniona. To piąta bramka Grosickiego w tym sezonie Championship, z czego druga bezpośrednio po rzucie wolnym.

Ostatecznie zespół Hull zremisował ten mecz 2:2. Podopieczni Granta McCanna zajmują w tej chwili 15. miejsce w Championship. A najlepszym strzelcem zespołu jest właśnie Grosicki.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!