Nie będzie zimowych wzmocnień w City? Guardiola podaje absurdalny powód
29.09.2019

Manchester City po fenomenalnych dwóch sezonach, jakie udało się rozegrać w Premier League, nadal nie zwalnia. Guardiola i jego podopieczni bardzo dobrze zaczęli obecne rozgrywki, jednak już teraz Liverpool nieco uciekł. Czy to oznacza, że pora rozpocząć wyścig zbrojeń?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

“Obywatele” przed sezonem 2019/2020 pozyskali kilku perspektywicznych zawodników, jednak biorąc pod uwagę topowe transfery, realnym wzmocnieniem jest jak na razie jedynie Rodri. Kupiony za 70 milionów z Atletico Madryt pomocnik staje się kluczowym zawodnikiem, w porównaniu do niewiele tańszego Cancelo, który niemal nie odrywa się od ławki rezerwowych.

Mogłoby to sugerować, że konkurencja w pierwszej jedenastce nie została podtrzymana w odpowiedni sposób, co mogłyby zmienić jakieś duże transfery. Okazuje się jednak, że Manchester City zimą nie zamierza nikogo ściągać. Dlaczego? Jak stwierdził Pep Guardiola, w klubie… nie ma za dużo pieniędzy.

Biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie w Manchesterze Guardiola wydał tyle, ile łącznie w dwóch poprzednich klubach (Barcelona i Bayern), a szejkowie “kurek z kranem” mogą odkręcić niemal w dowolnym momencie, brzmi to co najmniej niedorzecznie. Już prędzej przyjęlibyśmy tłumaczenie pt.: “Mamy wystarczająco dużo świetnych zawodników i nie potrzebujemy nikogo nowego”… Jak myślicie, czy w obecnym sezonie “Citizens” w końcu będą zmuszeni uznać wyższość “The Reds”?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!