Adam Fedoruk zwolniony. Kolejna zmiana trenera w I lidze

Kolejna trenerska zmiana w I lidze. Tym razem przyszła pora na Wigry Suwałki. Dziś z klubem pożegnał się dotychczasowy szkoleniowiec, Adam Fedoruk.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Trener, który w przeszłości pracował z Miedzią Legnica oraz rezerwami Lechii Gdańsk trafił do Suwałk przed rozpoczęciem sezonu. Zmienił na tym stanowisku Mirosława Smyłę, który mimo wywalczenia utrzymania w ostatniej kolejce I ligi, przestał być trenerem klubu.

Adam Fedoruk poprowadził Wigry w jedenastu meczach. Mimo przyzwoitego początku sezonu, ostatnie kolejki nie mogły napawać optymizmem piłkarzy z Suwałk. W sześciu poprzednich spotkaniach Biało-Niebiescy nie wygrali ani razu, remisując jeden mecz.

Najbardziej brutalne okazały się jednak dwa ostatnie spotkania Wigier. W ubiegłym tygodniu zespół najpierw przegrał w Pucharze Polski z rezerwami Legii 2:0, a następnie przegrali w lidze z GKS-em Bełchatów 3:0. Poza tym drużyna z Suwałk zajmuje w tej chwili 16. miejsce w lidze, znajdując się tym samym w strefie spadkowej.

W związku z tym dziś klub zdecydował się na rozstanie z Adamem Fedorukiem. Jeszcze nie wiadomo, kto będzie jego następcą. Czas ruszyć karuzelę nazwisk?

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!