Lille – Chelsea. Typy, kursy
29.09.2019
Ostatnia aktualizacja 1 października, 2019 o 15:13
kurs 2.95
Lille - Chelsea
Chelsea i powyżej 2,5 gola
TAK

Wycieczka do Francji może być kolejną szansą dla Chelsea, aby niezły styl gry The Blues szedł w końcu w parze z dobrymi wynikami londyńskiego zespołu. W środowy wieczór zmierzą się dwa zespoły, które swoje pierwsze spotkania w Champions League przegrały, dlatego walka o trzy punkty w tym meczu zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco.

Obie drużyny przegrały swoje pierwsze spotkania grupowe, więc nie ma miejsca na kolejne wpadki na tak wczesnym etapie. Lille poległo z Ajaxem, co raczej nie było większym zaskoczeniem, a Chelsea w sensacyjnym stylu przegrał na własnym stadionie z rozbitą po odejściu trenera Valencią. I choć londyńczycy byli zdecydowanie lepsi w tamtym spotkaniu, to nie udało się na Stamford Bridge zostawić nawet punktu.

Obie drużyny dosyć średnio weszły w sezon, ale to Lille znajduje się aktualnie na czwartym miejscu w Ligue 1. Jak na to, że Lille straciło trochę kluczowych zawodników, to ten początek nie jest taki zły. Jednakże mecz z Chelsea będzie bardzo kluczowy w kontekście walki o wyjście z grupy. Choć francuska drużyna nie jest faworytem do awansu, tak jednak nikt nie zabroni im o to walczyć, a są jednak aktualnym  wicemistrzem Francji.

Chelsea po pechowym początku sezonu wreszcie wkroczyło na zwycięską ścieżkę. Wygrali dwa mecze na własnym stadionie i rozpoczęli marsz w górę w tabeli ligowej. Kluczowe będzie właśnie to spotkanie z Lille, bo ewentualna strata punktów nie tylko utrudni walkę o pierwsze miejsce w grupie, ale spowoduje, że Chelsea będzie do samego końca walczyła o wejście do fazy pucharowej.

W ostatnim spotkaniu z Brighton zaliczyli swoje pierwsze czyste konto w tym sezonie. W bardzo dobrych nastrojach mogą podejść do tego spotkania, a Frank Lampard coraz bardziej ma już ułożoną wizję swojego pierwszego składu. Wszystko dla Chelsea powinno iść w tym momencie w lepszym kierunku, limit pecha został już prawdopodobnie wyczerpany.

Spodziewam się naprawdę ciekawego pojedynku z obu stron. Jedni i drudzy nie mają żadnego punktu w grupie, więc remis nie będzie tutaj nikogo zadowalał. Możemy spodziewać się wielu sytuacji bramkowych, a zwycięży drużyna, która tych stuprocentowych sytuacji wykorzysta najwięcej. Chelsea znajduje się obecnie na fali wznoszącej i uważam, że mimo wszystko to drużyna z Londynu wywiezie z trudnego terenu trzy punkty. Chelsea nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów w Lidze Mistrzów, a brak awansu będzie pewnego rodzaju kompromitacją. Lille nie odda tego meczu za darmo, ale według mnie zabraknie im w tym meczu piłkarskiej jakości.

Lille – Chelsea | Typ: Chelsea: @ 2,10
Lille – Chelsea | Typ: Chelsea i powyżej 2,5 gola: @ 2,95

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!