Ogromne wyróżnienie dla Krychowiaka. Ten facet dopiero się rozkręca!

02.10.2019

Początek sezonu 2019/2020 to rewelacyjny okres dla kilku polskich zawodników. Zachwycamy się przede wszystkim Robertem Lewandowskim, bijącym kolejne rekordy Bayernu i Bundesligi, ale nie możemy zapominać o innych. Jednym z „objawień” jest także Grzegorz Krychowiak.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Kiedy polski pomocnik trafiał do Rosji po nieudanym okresie w PSG i wypożyczeniu do West Bromu, wiele osób powiesiło na nim krzyżyk. W niedługim okresie zamienić Sevillę i La Liga na „jakiś” Lokomotiv i „jakąś” ligę rosyjską? Wydawało się to niemałym zjazdem i pozostawieniem najlepszych lat za sobą.

Stało się inaczej, a Krychowiak od początku radził sobie dobrze. Był chwalony, szybko się zaadaptował i po prostu robił swoje. Początek obecnego sezonu to jednak coś szczególnego. Polak już ma na koncie sześć bramek i trzy asysty, co jest jego najlepszym osiągnięciem w karierze. A przecież dopiero co minął nam wrzesień.

Świetne wywiązywanie się ze swoich zadań w środku pola i dołożenie do tego czegoś ekstra w postaci włączania się do ofensywy, nie umknęło uwadze ekspertów. Krychowiak przyzwyczaił nas do tego, że regularnie zostaje wybierany zawodnikiem meczu, ale teraz poszedł krok dalej. Nasz reprezentant został wybrany… najlepszym zawodnikiem września całej Priemjer-Ligi.

Rosyjskie kluby dysponują naprawdę wieloma świetnymi zawodnikami, a znalezienie się przed nimi wszystkimi jest dla 29-latka ogromnym wyróżnieniem. Jak myślicie, czy tak rewelacyjna forma sprawi jeszcze, że będziemy mieli okazję ponownie zobaczyć naszego reprezentanta w którejś z najmocniejszych lig?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!