Young Boys – Rangers. Typy, kursy
30.09.2019
Ostatnia aktualizacja 2 października, 2019 o 16:52
kurs 4.45
Young Boys - Rangers
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/-

Young Boys – Rangers. Typy, kursy na ten mecz to okazja do zarobku dla wielu zapalonych typerów. Szwajcarzy przegrali pierwsze spotkanie i są osłabieni wieloma kontuzjami. Szkoci z kolei w pierwszej serii zwyciężyli, jednak czeka ich nie łatwe zadanie.

Obie drużyny podchodzą do tego spotkania w bardzo dobrych nastrojach. W poprzedniej kolejce Rangers oraz Young Boys wygrali swoje mecze i jednocześnie umocnili się na pozycji wicelidera w swoich krajowych rozgrywkach.

Obie ekipy w obecnym sezonie grają bardzo podobną piłkę opartą przede wszystkim na solidnej obronie. Young Boys  w lidze po dziewięciu kolejkach straciło dopiero dziewięć bramek, a Rangers w siedmiu kolejkach tylko pięć. Pokazuje to, że trenerzy obydwu drużyn odrobili pracę domową jeśli chodzi o grę defensywną. Możemy spodziewać się niezbyt ciekawego spotkania. Nie spodziewałbym się wielkiego meczu, obie drużyny przede wszystkim będą chciały nie popełniać dużej ilości błędów, bo stawka tego spotkania jest naprawdę duża.

Druga wygrana dla szkockiej ekipy oznaczałaby postawienie ogromnego kroku w kierunku wyjścia z fazy grupowej, a porażka Young Boys oznaczałaby ogromne kłopoty dla szwajcarskiej drużyny. Jednakże będą mogli liczyć na wsparcie swoich fanów i w tym właśnie mogą szukać swojej przewagi. Z tego względu są faworytami tego spotkania, a każda zdobycz punktowa powinna zadowolić kibiców i zawodników Rangers.

Young Boys zapewne będzie bardziej odważne w swoich poczynaniach, ale będą musieli jednocześnie uważać na zabójcze kontry szkockiej ekipy. Każda bramka Rangers będzie powodowała coraz większą frustrację Young Boys, ponieważ goście zapewne będą bronić się w tym spotkaniu całą drużyną na własnej połowie.

Mimo wszystko spodziewam się wygranej Young Boys po naprawdę nudnym spotkaniu. Uważam, że gospodarze wygrają, ale padną tutaj maksymalnie dwie bramki. Mniej odważnym typem, ale również po dobrym kursie jest po prostu “czysta” wygrana drużyny gospodarzy.

Young Boys – Rangers | Typ: Young Boys: @ 1,89
Young Boys – Rangers | Typ: Young Boys i poniżej 2.5: @ 4,45

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!