Arka musi zapłacić za zachowania kibiców

Piłkarze Arki na boisku radzą coraz lepiej i pokazują, że są w stanie powalczyć o utrzymanie w tym sezonie. W ostatnim czasie klub jest jednak wciąż obciążany finansowo ze względu na incydenty kibiców. Za spotkanie z Piastem gdynianie zapłacą kolejną karę. 

Po kilku meczach u siebie w tym sezonie Arka musiała zapłacić jakąś karę. Tak było po spotkaniach z Koroną, Jagiellonią czy Górnikiem. A teraz również po starciu z Piastem.

Klub jeszcze nie podał informacji, co jest dokładną przyczyną kary. Poinformował jedynie, że Arka została obciążona ze względu na zdarzenia opisane przez delegata meczowego. W najbliższym czasie zostanie wydane oficjalne orzeczenie klubu w tej sprawie.

No boisku podopieczni Jacka Zielińskiego w ostatnim czasie radzą sobie coraz lepiej. Najpierw wygrali z ŁKS-em, a następnie zremisowali z Piastem w meczu, gdzie prezentowali się lepiej niż rywale. Jak widać, zawodnicy zrobili zdecydowany postęp. Teraz czas na progres w zachowaniu kibiców, bo inaczej w klubowej kasie wciąż będzie ubywać pieniędzy.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!