Dłuższa przerwa Adriana Łyszczarza. Piłkarz zerwał więzadła

Zła wiadomość dla kibiców Śląska Wrocław. Adriana Łyszczarza czeka bardzo długa przerwa. Młody zawodnik zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. 

Adrian Łyszczarz jest uważany za jeden z największych młodych talentów Śląska Wrocław. 20-latek w tym sezonie wystąpił w zaledwie trzech meczach, aczkolwiek jest pracowitym piłkarzem i starał się, by grać więcej w pierwszym zespole.

Jestem pewny siebie. Wiem że jak będę dalej tak ciężko pracować, jak do tej pory, będę dostawać swoje szanse. Czekam na nie i będę robił wszystko, że gdy je już dostanę, chcę je jak najlepiej wykorzystać. – wyznał w rozmowie z nami [LINK].

Szczęście jednak w ostatnim czasie się do niego nie uśmiecha. Zawodnik zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Kontuzja prawdopodobnie wyłączy go z gry na większą część sezonu. Zawodnik się jednak nie zamierza poddawać i zapewnia, że wróci silniejszy.

Do tej pory Adrian Łyszczarz ma na koncie 16 spotkań w pierwszym zespole Śląska. Był również kapitanem reprezentacji Polski U-20 podczas tegorocznych Mistrzostw Świata.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!