ACA 100. Typy, kursy
01.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 października, 2019 o 11:51
kurs 3.20
Khasbulaev - Bezerra
Zwycięzca
2

Kolejny weekend z MMA rozpoczynamy od gali czeczeńskiej federacji Absolute Championship Berkut w Groznym, która będzie galą jubileuszową, bo setną. Gala zapowiada się niezwykle emocjonująco pod względem sportowym – na karcie zobaczymy 12 walk, które będą obsadzone świetnymi zawodnikami. Najciekawszą dla nas będzie starcie piórkowych, a po dwóch stronach staną Magomedrasul Khasbulaev (30-8) i Alexandre Bezerra (22-6).

Magomedrasul Khasbulaev – Alexandre Bezerra

32-letni Khasbulaev to jedna z nieco zapomnianych postaci rosyjskiego świata MMA, a jest to przecież zawodnik, który parę lat wstecz bardzo dobrze radził sobie na gościnnych występach w Stanach Zjednoczonych, wygrywając tam cztery pojedynki dla Bellatora. Posiadający pseudonikm “Frodo” fighter z Dagestanu bił się ponadto dla wszystkich czołowych rosyjskich organizacji, ostatnio będąc związanym z WFCA. Rosjanin debiutował w ACA w marcu na gali w Krasnodarze, pokonując na pełnym dystansie mocnego Mukhameda Kokova w walce wieczoru.

Będący równolatkiem Rosjanina Bezerra większość kariery spędził w Stanach, również bijąc się dla BellatoraPFL, czy mniejszych amerykańskich federacji. Patrząc na rekord Brazylijczyka to nie ma wątpliwości, że w swojej karierze przegrywał z naprawdę niezwykle mocnymi i doświadczonymi zawodnikami. “Popo” ostatnio bił się dla wspomnianego już Professional Fighters League, przegrywając ostatnią walkę większościową decyzją z Andre Harrisonem w ubiegłym roku. Brazylijski zawodnik miał również brać udział w tym sezonie PFL, jednak rozwiązano z nim kontrakt z powodu nie zrobienia wagi przed pierwszą zakontraktowaną walką.

Bukmacherzy skazują na porażkę Bezerrę, jednak w moich oczach ta walka będzie dużo bardziej wyrównana niż wskazują na nią kursy. Obaj fighterzy bez wątpienia mają ogromne umiejętności i duże doświadczenie, więc idę tutaj w wyższy kurs i stawiam na Brazylijczyka. Alexandre ma tej walce wszelkie narzędzia by poradzić sobie z rosyjskim rywalem, a nie ma co ukrywać, że kurs na jego zwycięstwo nawet z podatkiem jest niezwykle atrakcyjny.

Khasbulaev – Bezerra | Typ: Bezerra @ 3,20 TOTALbet