Robert Lewandowski ambasadorem wielkiej, ampfutbolowej imprezy w Krakowie!
03.10.2019

Ampfutbol z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem w Polsce. To może cieszyć. Nasi reprezentanci bardzo dobrze radzą sobie bowiem na arenie międzynarodowej. Niedawno kadra wygrała w Warszawie turniej AMP Futbol Cup 2019. Największą imprezą, do której przygotowują się zawodnicy Marka Dragosza to mistrzostwa europy, które odbędą się w 2020 roku w Krakowie. Ambasadorem tej imprezy został Robert Lewandowski!

Kapitan naszej reprezentacji, podobnie jak kilku innych piłkarzy bacznie obserwuje rozwój ampfutbolu oraz wspiera tę inicjatywę w Polsce. Kolejnym krokiem w promocji tej dyscypliny jest podjęcie przez napastnika Bayernu roli ambasadora wielkiej imprezy, czyli Amp Futbol Euro Kraków 2020.

Z tej okazji opublikowano specjalny materiał wideo, który przedstawia Roberta Lewandowskiego jako ambasadora oraz promuje przyszłoroczne wydarzenie.

Turniej odbędzie się w dniach od 12 do 20 września. W rywalizacji weźmie udział szesnaście reprezentacji, w tym oczywiście kadra Polski. Piłkarzy Marka Dragosza typuje się jako jednych z faworytów całej imprezy. W 2017 roku nasi zawodnicy sięgnęli w Turcji po brązowy medal ME.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!