Milan z syndromem Lecha Poznań – Giampaolo ucina spekulacje

04.10.2019

Który to już raz, które z kolei letnie okienko, podczas którego słyszeliśmy: „Idzie nowe, Milan w końcu wróci na swoje miejsce”… Lekcje wyciągnięte na poprzednich transferach, na zatrudnianych trenerach, miały w końcu sprawić, że na San Siro zacznie się dziać lepiej.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Do tego niestety wciąż bardzo daleka, kto wie, czy nawet nie dalej, niż w okresie pracy Gennaro Gattuso. Marco Giampaolo, który w Sampdorii potrafił stworzyć naprawdę ciekawy i mogący się podobać projekt, na razie zawodzi na całej linii. Jest tak źle, że już teraz, nieco ponad miesiąc po starcie sezonu, pojawiają się coraz śmielsze plotki o jego potencjalnym zwolnieniu, a nawet sugestie, że powinien zrezygnować.

Co na to sam zainteresowany? Okazje się, że 52-latek nie zamierza wywieszać białej flagi i uciekać z tonącego okrętu: – Pracujemy nad tym, by było lepiej. Nigdy nie zrezygnuję z pracy w AC Milan. To oznaczałoby, że się poddaję, a ja nigdy się nie poddam.

Też macie wrażenie, że już słyszeliście te słowa? Swego czasu na pewnej konferencji niczym mantrę powtarzał je Piotr Rutkowski z Lecha Poznań. „Nigdy się nie poddam” było chyba najczęściej występującą frazą. Czy na coś się to zdało? Patrząc na obecny Lech – raczej nie. Chęci i ambicja to dobre rzeczy, ale potrzebne są też kompetencje. Czy Giampaolo je ma i będzie w stanie dźwignąć ten Milan?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!