Montpellier – Monaco. Typy, kursy
02.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 października, 2019 o 16:21

Obie drużyny jeszcze nie tak dawno wygrywały mistrzostwo ligi francuskiej. Teraz obie znajdują się w środku stawki i plany o zdobyciu krajowego pucharu musza odłożyć w przyszłość. Montpellier – Monaco. Typy, kursy i ciekawostki znajdziesz w tym tekście.

Drużyna z Księstwa przyjeżdża na wybrzeże Francji aby kontynuować zwycięską passę. Podopieczni  Jardima wreszcie prezentują się na miarę oczekiwań i składu. Dwie pewne wygrane z Niceą i Brest dają Monaco ledwie 12 miejsce. To spowodowane jest fatalnym początkiem sezonu – 6 meczów bez zwycięstwa. Skład personalny Monaco jest naprawdę bardzo mocny. Zawodnicy tacy jak Fabregas, Slimani czy Golovin dają dużo jakości, problemem czerwono – białych jest słabo spisująca się defensywa. Podopieczni Jardima już od dłuższego czasu mają problemy z prostymi, indywidualnymi błędami w obronie. Kontuzjowany wciąż jest wicemistrz świata, bramkarz Subasić. Miejsce w bramce zajmuje Lecomte, którego Monaco ściągnęło w lecie z … Montpellier- za 13,5 mln Euro. Goście sobotniego meczu, w delegacjach grali w tym sezonie 3 razy i zdobyli tylko 2 pkt. Trener Jardim wierzy jednak, że dwa ostatnie domowe zwycięstwa to dobry początek i Monaco, w niedługim czasie, wróci na stałe do TOP3.

Gospodarze to niewygodny rywal. Szczególnie u siebie. Montpellier zajmuje 10 miejsce – grając w kratkę ale na własnym stadionie pokonało już w tej kampanii choćby Lyon czy Nice. Inaczej sprawa ma się na wyjazdach gdzie zawodnicy Michela Der Zakariana w 4 meczach nie wygrali ani razu. Montpellier w lecie przeszło małą rewolucję. Klub opuścili Lecomte, Mbenza czy Aguilar (przeszedł do Monaco). Do klubu dołączyli Savanier, Delort czy Jordan Ferri. Der Zakarian ma z czego budować ciekawy zespół i pracuje już na wybrzeżu ponad 2 lata. Wydaje się, że” La Paillade” mają potencjał by być spokojnie w środku ligowej tabeli i nie martwić się do końca o utrzymanie.

Oba kluby grają ze sobą cyklicznie co roku. W lutym tego roku na Stade de la Mosson padł remis 2-2. Co ciekawe w rundzie jesiennej Montpellier wygrało w Księstwie 1-2. Sobotni mecz jest jednym z najciekawiej zapowiadających się w tej kolejce. Monaco zrobi wszystko by szybko wrócić do górnej połówki tabeli a bezpośredni mecz z sąsiadem w tabeli jest do tego świetną okazją. Podopieczni Jardima wykorzystali już limit błędów i będą grali już tylko lepiej.

Montpellier – Monaco | Typ: DNB Monaco @ 1,79

Montpellier – Monaco | Typ: Powyżej 2,5 gola @ 1,91

 

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO