Spory problem Chelsea. Wypożyczony piłkarz wróci do Londynu?!
04.10.2019

Sporo zawodników opuściło Chelsea w trakcie letniego okna transferowego. Zarząd “The Blues” w końcu postanowił definitywnie pożegnać się z niektórymi graczami, nie puszczając ich tym samym na kolejne, bezsensowne wypożyczenie. Pewnej grupy piłkarzy nie udało się sprzedać, dlatego przenieśli się do nowej ekipy tylko na jakiś czas. Wśród nich był Davide Zappacosta. Włoch najprawdopodobniej wróci do Londynu, gdyż doznał poważnej kontuzji.

Cesar Azpilicueta oraz Reece James spowodowali, iż były gracz Torino nie miał czego szukać w szeregach Chelsea podczas sezonu 2019/2020. Oczywiście triumfator Ligi Europy preferował definitywny transfer defensora, lecz żaden klub nie zamierzał spełnić wymagani “The Blues”. Jedynym rozwiązaniem okazało się wypożyczenie. Po Zappacostę zgłosiła się Roma, która wzięła do siebie obrońcę na pół roku.

Pech chciał, że Davide już na starcie swojej przygody w Rzymie doznał kontuzji łydki, która uniemożliwiła mu grę we wrześniu. 27-latek wrócił do szerokiego składu na mecz Ligi Europy z Wolfsberger AC. Ostatnie doniesienia w sprawie stanu zdrowia defensora są jednak bardzo niepokojące. Według informacji jednego z dziennikarzy GOAL, Zappacosta zerwał więzadła krzyżowe.

Taka kontuzja najprawdopodobniej spowoduje, iż piłkarz wróci do Londynu, gdyż w Romie już nie zagra. Jest to oczywiście wielki problem zawodnika, ale również klubu. “The Blues” mieli nadzieję, że Roma po udanym okresie 27-latka w zespole spróbuje wykupić prawego obrońcę z Chelsea.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO