UFC 243. Typy, kursy
02.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 października, 2019 o 18:11

UFC 243. Typy, kursy i ciekawostki do walki Mullarkey – Riddell znajdziesz w tym tekście.

28-letni Riddell po jednorazowym wypadzie do kategorii półśredniej wraca do swojej optymalnej wagi lekkiej. Trenujący w City Kickboxing zawodnik to ścisły top nowozelandzkich kickbokserów, mający na swoim koncie choćby zwycięstwo z weteranem światowych ringów Johnem Waynem Parrem. W MMA idzie mu całkiem nieźle, ponieważ od jedynej porażki, której doznał w ubiegłym roku z rąk Abela Britesa wygrał cztery kolejne pojedynki, dwa z nich kończąc przed czasem.

Bardziej doświadczony Mullarkey to weteran jednej z większych australijskich organizacji Brace. 25-latek z Central Coast jest niepokonany od czterech pojedynków, zgarniając na swoje konto dwa pasy mistrzowskie na mniejszych eventach. Co ciekawe Mullarkey, ma w swoim rekordzie starcie z aktualnym challengerem do pasa mistrzowskiego w wadze piórkowej, czyli Alexanderem Volkanovskim, przegrywając z nim przez nokaut w pierwszej rundzie pojedynku.

Sprawa w tej walce jest dość prosta – to Riddell bez wątpienia będzie dyktował warunki w stójkowej szermierce. Z tego co widzę i czytałem na różnych forach, Nowozelandczyk bardzo mocno szlifował do tej walki defensywne zapasy. Jeśli tylko utrzyma ten pojedynek na nogach, to bez jakichś mniejszych problemów rozprawi się z Mullarkeyem. I moje typowanie jest najmocniej zbliżone do tych przewidywań.

Mullarkey – Riddell | Typ: Riddell @ 1,61

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce! Kliknij TUTAJ.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO