Bellator 229. Typy, kursy
02.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 października, 2019 o 18:14

Bellator 229. Typy, kursy i ciekawostki do walki Schilling – Johnson znajdziecie w tym tekście.

35-letni Schilling po ponad trzyletniej przerwie powrócił do występów w okrągłej klatce Bellatora. Amerykanin po serii dwóch porażek wygrał dwie kolejne walki, a jego ofiarami byli Will Morris oraz Keith Barry. “Stitch’em Up” w przerwie bił się właśnie w formule kickbokserskiej, występując w Glory oraz Bellator Kickboxing. W tej drugiej Schilling wygrał cztery kolejne pojedynki, dwukrotnie kończąc rywali przed czasem.

Johnson to bardzo ciekawa postać, zawodnik z Kalifornii w dotychczasowych występach bił się w aż trzech kategoriach wagowych, począwszy od półśredniej, na półciężkiej kończąc. 36-latek miał też dośĆ długą przerwę; w 2017 roku powrócił po czteroletniej absencji wygrywając trzy pojedynki. Ostatnio wystąpił w Dana White Contender Series, gdzie dość sensacyjnie ograł na pełnym dystansie mocno faworyzowanego Altona Cunninghama. Kurs na Johnsona kręcił się w okolicach 5.00.

Dla mnie faworytem jest tutaj dość pewnie Johnson – zawodnik z Kalifornii jest zawodnikiem zwyczajnie wszechstronniejszym od swojego rywala, na pewno nie będzie się bał wymian stójkowych z Schillingiem, ponadto w parterze to on powinien rozdawać karty. Na wadze wyglądał wyśmienicie, wydaje się, że średnia to jego docelowa kategoria. Stawiam, że po dość widowiskowym boju Johnson skończy swojego rywala przed czasem.

Schilling – Johnson | Typ: Johnson @ 1,56

Schilling – Johnson | Typ: Potrwa pełen dystans – NIE @ 1,70

Nie masz jeszcze konta na LV BET? Załóż je z kodem MEGABONUS otrzymując zupełnie za darmo 20 PLN na grę! Kliknij TUTAJ.