Genoa – Milan. Typy, kursy
02.10.2019
Ostatnia aktualizacja 4 października, 2019 o 18:48

Genoa – Milan. Typy, kursy i ciekawostki do tego meczu znajdziesz w tym tekście.

Sponsorem meczu Genoi z Milanem mógłby zostać Krzysztof Piątek. Nasz snajper w swojej przygodzie z piłką na Półwyspie Apenińskim zaczynał od Genui, a kontynuuje właśnie w Milanie. O ile poprzedni sezon był znakomity, o tyle obecne rozgrywki to pasmo rozczarowań. Piątek nie strzela goli z gry, Milan nie wygrywa, wszystko ze sobą jest niezwykle połączone. Fani Rossonerich zaczynają coraz gorzej patrzeć na dyspozycję Polaka i domagają się od Giampaolo innych wyborów. Ja jednak wierzę, że Krzysiek z biegiem czasu wróci do skuteczności. Fatum numeru „9” do mnie nie przemawia…

Genoa i Milan znajdują się w dolnych rejonach tabeli. Media włoskie rozpisują się o meczu za 6 punktów oraz grą o posadę dla obu trenerów. Maldini i Boban poparli Giampaolo i ten rzekomo nie musi się obawiać o swoją posadę, ale… Milan w meczu z Fiorentiną wyglądał fatalnie, nic się nie kleiło. Żaden z graczy z pola nie pokazał jakości godnej noszenia koszulki w czarno czerwone paski.

Genoa pod wodzą Andreazzoliego miała grać ofensywnie i skutecznie. Jednak włodarze w tym klubie nie rozumieją chyba idei budowania zespołu. To nie jest zadanie na miesiąc, to proces trwający dłuższy czas. Jednak brakuje cierpliwości więc Andreazzoli gra o posadę.  Seria porażek faktycznie nie jest budująca. 0:4 z Lazio, 0:0 z Bologną, 1:3 z Cagliari i 1:2 z Atalantą. Mecz z Milanem zatem wydaje się dobrym momentem na przełamanie. Problem w tym, że myślą tak po obu stronach.

Milan bez Caldary i Musacchio, który za czerwoną kartkę musi pauzować. Genoa bez Sturaro i Barecci. Nie wiadomo jaki skład desygnuje Giampaolo. Media podają różne możliwości, nawet wariant z Borinim i Castillejo był grany. Mecz to ciężki orzech do zgryzienia dla typerów. Milan gra piach, ratuje ich tylko Donnarumma przed wyższymi porażkami. Genoa ma potencjał, ale go nie ukazuje w pełni. Typy to często podejmowanie ryzyka. Zatem widząc jak prezentuje się Milan może warto grać przeciwko nim?

Genoa – Milan | Typ:  Genoa @ 2,94

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!