Robert Lewandowski nie zwalnia tempa! Kolejny gol i niesamowity wynik Polaka!
05.10.2019

Genialny start sezonu notuje Robert Lewandowski. 31-letni napastnik strzela jak na zawołanie w Monachium. Podczas sobotniej potyczki z Hoffenheim, Robert ponownie trafił do siatki. Oznacza to, iż kapitan naszej reprezentacji zanotował dziesiąty mecz z rzędu dla Bawarczyków z minimum jednym trafieniem.

Niesamowitą serię nasz rodak rozpoczął 12 sierpnia w pucharowym spotkaniu z Cottbus, strzelając gola niżej notowanemu przeciwnikowi. Wysoką dyspozycję Robert Lewandowski utrzymywał także w Bundeslidze, zdobywając łącznie siedem bramek w trzech pierwszych meczach (dwie z Herthą, trzy z Schalke oraz jedną z Mainz).

Forma strzelecka Roberta nie przełożyła się jednak na występy w reprezentacji. Gra w kadrze nie jest tematem dyskusji, więc wracamy na niemieckie boiska, gdzie Lewandowski po powrocie ze zgrupowania ponownie błyszczał. Gol z Lipskiem oraz trafienie z z Crveną zvezdą spowodowały, iż 31-latek kontynuował swoją serię spotkań z golem.

Kibice oraz eksperci mogli zadawać sobie pytanie, jak długo jeszcze? Lewandowski najwidoczniej nie zamierza zwalniać tempa. Dwa gole z FC Koeln, trafienie z Paderbon, dwie bramki z Tottenhamem oraz gol z Hoffenheim powodują, iż Robert zanotował dziesięć spotkań z rzędu w barwach Bayernu ze zdobytą bramką.

Łącznie od początku sezonu Lewandowski strzelił we wszystkich rozgrywkach 15 goli. Wynik niesamowity, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, iż mamy dopiero początek października. Patrząc na dyspozycję Polaka, rozgrywki 2019/2020 mogą być najlepsze w karierze Roberta.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO