40 milionów funtów za Van de Beeka to już przeszłość. Ajax ponownie wycenił Holendra
06.10.2019

Latem Donny van de Beek dość zaskakująco pozostał na kolejny sezon w Ajaksie. Holender pomimo ofert z Realu Madryt oraz Manchesteru United ostatecznie nie poszedł w ślady swoich dwóch reprezentacyjnych kolegów. Czy ta sytuacja ulegnie zmianie podczas kolejnego letniego okienka?

22-latek został wyceniony przez Ajax na około 40 milionów funtów. Ostatecznie jednak żaden klub nie wyłożył takich pieniędzy i piłkarz musiał obejść się smakiem. Według informacji angielskich mediów, mistrz Holandii dawno już zapomniał o tamtej cenie za swojego zawodnika, a ten obecnie jest wart w ich mniemaniu 100 milionów funtów.

Taka kwota nie zniechęciła jednak Realu Madryt przed zwiększeniem zainteresowania. Zidane doskonale zdaję sobie sprawę, że jego pomocnicy się starzeją i potrzeba młodej krwi w tej formacji. Van de Beek nie tylko mógłby dodać nieco przebojowości, ale także trochę bramek. W poprzednim sezonie zanotował on bowiem 17 bramek oraz 13 asyst. Równie udanie rozpoczął także obecną kampanię.

Sytuacja reprezentanta „Oranje” latem była głównie zależna od Paula Pogby. O Francuza walczył zażarcie bowiem Real, ale zaporowa cena „Czerwonych Diabłów” nie pozwoliła na ten transfer. Podczas kolejnego okienka United z pewnością ponownie otrzymają konkretne propozycje za swojego gracza. Kto wie, być może obaj zawodnicy zmienią kluby, a skorzysta na tym i hiszpański i angielski klub.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO