Wielki powrót do Gdyni! Stawowy za Zielińskiego

A jednak! Jak podaje portal Arkowcy.net, Jacek Zieliński nie jest już trenerem Arki Gdynia. Na stanowisko zastąpiła go postać dobrze znana kibicom Arki, Wojciech Stawowy.

Jacek Zieliński był trenerem Arki przez niespełna pół roku. W poprzednim sezonie miał być gwarancją utrzymania gdynian w ekstraklasie. Po serii pięciu meczów bez porażki, zespół pozostał w elicie. Tamte rozgrywki okazały się jedynie sygnałem ostrzegawczym do tego, by w klubie doszło do zmian.

Nowy sezon nie zaczął się dla Arki zbyt udanie. Zespół wygrał zaledwie dwa mecze. W tym momencie zajmuje czternaste miejsce w lidze. Ponadto Arkowcy skompromitowali się w Pucharze Polski. Zdobywcy tego trofeum z 2017 roku odpadli w meczu z czerwoną latarnią 1. ligi, Odrą Opole.

Chociaż przez pewien czas wydawało się, że Jacek Zieliński cieszy się zaufaniem zarządu, klub postanowił się z nim rozstać. Jego następcą, jak informuje portal Arkowcy.net, dość nieoczekiwanie, został Wojciech Stawowy. Dla nowego trenera jest to powrót do Gdyni po ponad jedenastu latach. Od tamtej pory prowadził m.in. Cracovię i Widzew.

Asystentem Stawowego będzie jego dawny podopieczny z Arki, Krzysztof Sobieraj.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO