Złe gorszego początki? „Giampaolo zwolniony”, AC Milan wybrał nowego trenera

08.10.2019

Wszystko wskazuje, że właśnie dzieje się to, co od jakiegoś czasu wydawało się coraz bardziej realne. Marco Giampaolo według wielu dziennikarskich osobistości nie jest już menedżerem AC Milan, a klub czeka z ogoszeniem decyzji do dogadania się z jego następcą.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Koszmarny presezon można było wytłumaczyć. Trudny start sezonu ligowego także. W końcu w klubie pojawiła się nowa osoba, nowe spojrzenie na grę, nowe koncepcje, na wdrożenie których potrzeba było nieco czasu. Problem w tym, że czas mijał a my nie widzieliśmy choć malutkiego sygnału, że coś zaczyna się dziać i możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość.

W ostatniej kolejce potrzeba było masy szczęścia, by ograć przeżywającą ogromne kłopoty Genoę i nie wyladować w strefie spadkowej. Tego widocznie było już za dużo. Wczoraj pojawiły się informacje od Gianluki Di Marzio, według których Milan próbował dogadywać się z Luciano Spallettim. Włoch wciąż może jednak liczyć na pieniądze od Interu, więc mniej korzystna propozycja „Rossonerrich” mu nie wystarczyła.

Milan zaczął więc szukać alternatywy i znalazł ją w osobie… Stefano Pioliego. Tego samego, który w 2016 roku wyleciał z Lazio, w 2017 roku wyleciał z Interu, a kilka miesięcy temu złożył dymisję po dwóch miesiącach we Fiorentinie bez wygrania meczu. Jeśli naprawdę plan Milanu na odbudowę klubu wygląda właśnie tak, chyba nie możemy liczyć na jakikolwiek przełom… Oby to nie były złe gorszego początki.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!