Gwiazda Bayernu niezadowolona ze swojej sytuacji. Odejdzie już w styczniu?

08.10.2019

Świetna forma Serge Gnabry’ego oraz Philippe Coutinho sprawiła, że Thomas Mueller znalazł się nieco na bocznym torze w Bayernie Monachium. Niemiec ma jednak dość takiej sytuacji i wykazuje coraz większą frustrację.

30-latek nie pojawił się w pierwszym składzie w pięciu ostatnich spotkaniach biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Niemiec nie jest zadowolony ze swojej obecnej roli w zespole mistrza Niemiec i według informacji „Bilda”, może nawet już zimą opuścić klub, jeśli jego pozycja w hierarchii drużyny nie ulegnie zmianie.

Brak regularnej gry jest oczywiście spowodowany mocną konkurencją na pozycji skrzydłowych. Coman, Gnabry czy Perisić prezentują się z dobrej strony, a pozycja „dziesiątki” jest zajmowana przez Coutinho. Bayern latem wypożyczył dwóch zawodników ofensywnych i póki co obaj nie zawodzą, stąd przede wszystkim mniejsza liczba minut dla Thomasa.

Póki co Kovac zachowuje spokój i podpowiada, ze sytuacja Muellera w najbliższym czasie nie ulegnie zmianie. Piłkarz publicznie nie wyraził swojego niezadowolenia, ale gracze Bawarczyków z pewnością doskonale wiedzą, jaki humor ma ich klubowy kolega. Kłótnia trenera z wychowankiem Bayernu, w dodatku tak doświadczonym, byłaby niekorzystna dla wszystkich stron, dlatego Chorwat musi jak najszybciej znaleźć pewne rozwiązanie.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!