Najskuteczniejsi zawodnicy lig z top5 w 2019 roku? Mamy się czym pochwalić!
08.10.2019

O tym, że Robert Lewandowski jest wielkim napastnikiem, nie powinnismy nikogo przekonywać. W końcu doczekaliśmy się gracza na absolutnie najwyższym, światowym poziomie, być może nawet najlepszego w dziejach naszej piłki. Podejście do obowiązków, profesjonalizm i pracowitość to jedno, ale jak to mówią – napastnika rozlicza się z liczb…

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Suche fakty i statystyki nigdy nie będą najlepszym wyznacznikiem jakości gracza, jednak bardzo często stanowią potwierdzenie czyjejś formy. Napastnik Bayernu Monachium w końcu jest na szczycie także w tym aspekcie i nie ukrywajmy – to coś, co będziemy wspominali z ogromną nostalgią przez lata.

Mamy już październik, można więc powoli spoglądać w stronę indywidualnych statystyk pokazujących, kto imponował skutecznością, a kto nieco zawiódł. Patrząc na zawodników z najsilniejszych europejskich lig (tzw. top5) i ich dorobek we wszystkich rozgrywkach, możemy być przeogromnie dumni – Polak na ten moment znajduje się na samym szczycie wyprzedzając największe tuzy świata piłki.

Robert Lewandowski kapitalnie rozpoczął przede wszystkim obecny sezon. W samej Bundeslidze Polak ma na koncie już 11 trafień, co plasuje go także na szczycie klasyfikacji Złotego Buta. Poza tym, że nasz rodak wyprzedza choćby Kuna Aguero, Tammy’ego Abrahama (obaj po osiem trafień), Ciro Immobile czy Aubameyanga (obaj siedem), Lewandowski ma więcej ligowych trafień niż… cały Manchester United (9), Atletico Madryt (7), czy Milan (6). Mamy fenomenalnego zawodnika. Doceniajmy!

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO