Nowy trener w Elanie Toruń. Prowadził kluby ekstraklasy

Elana Toruń ma nowego szkoleniowca. Został nim Bogusław Pietrzak, który ma doświadczenie w ekstraklasie. 61-latek podpisał kontrakt do końca sezonu.

Zespół z Torunia nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie. Obecnie zajmuje dopiero 12. miejsce w II lidze. Taki wynik nie może zadowalać klubu, który w minionych rozgrywkach walczył o awans. W związku z tym doszło do zmiany trenera. Z Elaną pożegnał się Ariel Jakubowski, a zastąpił go Bogusław Pietrzak.

Trener nie jest postacią anonimową. W przeszłości prowadził kluby ekstraklasy, m.in. ŁKS, Ruch Chorzów czy też Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Poprzedni sezon spędził w Krakowie, gdzie prowadził tamtejszą Garbarnię. Nie udało mu się jednak z klubem utrzymać w I lidze i po zakończeniu sezonu współpraca dobiegła końca.

Nowy szkoleniowiec będzie miał za zadanie poprawić wyniki zespołu, który w tych rozgrywkach wygrał zaledwie cztery spotkania. Jego kontrakt będzie obowiązywać do końca sezonu.

Pietrzak zadebiutuje w roli trenera Elany w tę sobotę. Drużyna z Torunia zmierzy się na wyjeździe z 4. siłą ligi, GKS-em Katowice.

Fot. YouTube

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!