Thomas Mueller opuści Bayern?
09.10.2019

Ofensywa Bayernu w sezonie 2019/2020 wygląda całkiem obiecująco. Oczywiście spora w tym zasługa Roberta Lewandowskiego, który kontynuuje niezwykłą serię spotkań ze zdobytą bramką. Dobrze prezentują się także inni zawodnicy, tacy jak Perisic czy Gnabry. Taki rozwój wydarzeń powoduje, iż Thomas Mueller nie ma zbyt wielu szans na grę.

Choć niemiecki zawodnik wystąpił w każdym spotkaniu nowej kampanii Bundesligi, to Mueller ma pewne powody do zmartwień. Zaledwie w trzech meczach Thomas wyszedł w wyjściowym składzie. Oznacza to, iż 30-latek powoli musi przyzwyczajać się z rolą rezerwowego w szeregach “Bawarczyków”.

Piłkarz takiej klasy jak Mueller oczywiście nie zamierza przyglądać się swoim kolegom z drużyny z ławki. Jak informuje “Bild”, gracz coraz poważniej rozważa opcję przenosin do nowego zespołu. Pierwsza okazja pojawi się już w zimowym oknie transferowym. Według wspomnianego źródła, nie jest wykluczone, iż transfer Muellera nastąpi właśnie w tym okresie.

W przeszłości zawodnika próbowały sprowadzić do swoich siedzib takie kluby jak Manchester United czy Liverpool. “Czerwone Diabły” w 2015 roku były w stanie wydać nawet 90 milionów funtów na tę transakcję. Być może ekipy z Premier League ponownie wykażą zainteresowanie. Można jednak przypuszczać, że kwota transferu będzie znacznie mniejsza.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO