Ci młodzieńcy są na topie. Najlepsi zawodnicy U21 początku obecnego sezonu

09.10.2019

Obecne rozgrywki rozpoczęły się nieco… dziwnie. Ci, których podziwialiśmy przez ostatnie lata zabierając szczęki z podłogi, albo dopiero się rozkręcają (Cristiano Ronaldo), albo wracają po zmaganiach z różnymi urazami (Leo Messi). Warto więc spojrzeć na temat z nieco innej strony.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Jakiej? Konkretniej tych, którzy w przyszłości mogą zastąpić największe gwiazdy, czyli „młode wilki”. Sancho, Mbappe, przy sprzyjających okolicznościach także Dembele… Jest wiele nazwisk, którym wróży się świetlaną przyszłość. Czy jednak to właśnie oni prezentują się najlepiej na początku obecnego sezonu? Portal WhoScored.com stworzył własną dziesiątkę zawodników U21, którzy do tej pory zebrali najlepszą średnią ocen. Jak się prezentuje? Zobaczcie sami.

Na czele znajdują się dwie perełki angielskiej piłki, z czego to właśnie ten pierwszy zaskakuje najbardziej. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że Trent Alexander-Arnold gra regularnie na świetnym poziomie, ale takiej eksplozji formy w przypadku Tammy’ego Abrahama nie spodziewał się raczej nikt. Napastnik Chelsea co prawda niedawno skończył 22 lata, jednak zaczynając sezon miał 21, dlatego można go zaliczyć do zestawienia.

Inne zaskoczenia? Z pewnością rewelacyjny Victor Osimhen z Lille strzelający jak na zawołanie, Martin Odegaard udowadniający, że nie jest zmarnowanym talentem, Sandro Tonali, który bez kompleksów wszedł z Brescią do Serie A, czy inna z nadziei Chelsea – Mason Mount. Negatywnym zaskoczeniem jest oczywiście brak Kyliana Mbappe, jednak Francuz na początku sezonu nie grał dużo ze względu na kontuzje. Jak myślicie, który z tych zawodników U21 będzie najlepszy na koniec sezonu? A może właśnie ktoś, kogo jeszcze nie ma na liście?

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!