Przygoda reprezentacji U-21 w trakcie podróży samolotem!
10.10.2019

W trakcie październikowych spotkań, reprezentacja Polski do lat 21 rozegra dwa mecze – z Rosją oraz Serbią. Rywalizacja odbędzie się w ramach eliminacji do mistrzostw europy U-21. W trakcie podróży do wschodnich przeciwników, podopieczni Czesława Michniewicza przeżyli pewną przygodę. Samolot kadry nie mógł bowiem wylądować na docelowym lotnisku.

Reprezentacja podróżowała z Poznania do Jekaterynburga. Piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym nie mogli jednak zjawić się w ustalonym miejscu, ze względu na tymczasowe zamknięcie lotniska. Powodem takiej decyzji było awaryjne lądowanie rosyjskiej siły powietrznej Antonow AN-12, w którym nastąpiła awaria podwozia.

Ostatecznie nasza kadra zakończyła podróż w Czelabińsku, czyli miejscowości oddalonej o nieco ponad 200 kilometrów od Jekaterynburga. W związku z tym, iż piątkowe spotkanie reprezentacji U-21 zostanie rozegrane w początkowej miejscowości, gdzie wylądować mieli Polacy, czyli Jekaterynburgu, zawodnicy najprawdopodobniej dotrą do docelowego celu autokarem.

Po dwóch kolejkach eliminacji do EURO U-21, podopieczni Czesława Michniewicza zajmują pierwsze miejsce w grupie z przewagą dwóch punktów nad Bułgarią. Taką samą liczbę oczek zdobyli także Rosjanie, którzy zapewne liczą na zwycięstwo w piątkowym spotkaniu. Przed naszymi piłkarzami zatem niełatwe zadanie.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO