Wielce oczekiwany występ. Przewidywany skład na mecz z Łotwą!
10.10.2019

Choć do meczu naszej reprezentacji z Łotwą pozostało jeszcze kilka godzin, media wytypowały już skład na czwartkowe spotkanie. Biorąc pod uwagę predykcje przed wcześniejszymi meczami, można podaną jedenastkę uznać jako “pewniak”. Co ciekawe, w końcu na lewej obronie zobaczymy zmianę. Zagra na tej pozycji nominalny zawodnik, czyli Maciej Rybus.

Piłkarz Lokomotiwu Moskwa zastąpi Bartosza Bereszyńskiego, który we wcześniejszych meczach eliminacyjnych występował w tej roli. Co więcej, wielce prawdopodobne jest, że defensor Sampdorii nie pojawi się w pierwszym składzie. Na prawej obronie może zagrać bowiem Tomasz Kędziora, gracz Dynama Kijów.

Jerzy Brzęczek ponownie stawia na mocny środek pola. Trójkę pomocników mają stanowić – Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński oraz Mateusz Klich. Kibice “Biało-Czerwonych” z pewnością liczą na dobry występ zawodnika rosyjskiego klubu. Krychowiak ma za sobą świetny okres w lidze oraz europejskich pucharach.

Selekcjoner kadry zrezygnował także z gry dwójką napastników. W ofensywie Robertowi Lewandowskiemu mają pomagać Kamil Grosicki oraz Sebastian Szymański. Oznacza to, iż zarówno Arkadiusz Milik, jak i Krzysztof Piątek rozpoczną czwartkowy mecz oglądając rywalizację z ławki rezerwowych.

Poniżej przedstawiamy przewidywany skład na potyczkę z Łotwą (źródło Tomasz Włodarczyk):

Szczęsny, Kędziora, Glik, Bednarek, Rybus, Krychowiak, Klich, Zieliński, Szymański, Grosicki, Lewandowski

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!