Włochy – Grecja. Typy, kursy

09.10.2019
Ostatnia aktualizacja 11 października, 2019 o 13:13
kurs 2.55
Włochy - Grecja
Zwycięzca i liczba goli 2,5
1/+

Włosi pragną nawiązać do czasów swojej świetności, czyli 2006 roku, kiedy wygrali mistrzostwo świata. Grecy z kolei chcieliby, aby reprezentacja zrobiła przynajmniej w połowie wynik tak dobry, jak ten z 2004 roku. Ci pierwsi konsekwentnie swój plan realizują, a ci drudzy nie są nawet blisko. Włochy – Grecja. Typy, kursy i zapowiedź tego meczu znajdziesz w tym artykule.

Znakomita passa reprezentacji Włoch trwa w najlepsze. 7 zwycięstw z rzędu to dawno niespotykany trend na Półwyspie Apenińskim. Mancini zbudował coś naprawdę mocnego. Włosi mają znowu reprezentacje zdolną do wielkich rzeczy. Na papierze wygląda to bardzo dobrze. W każdej formacji gracz wielkiego kalibru. Rywalizacja naprawdę duża. Wielu młodych graczy, którzy przez lata będą stanowili o sile Italii. O kolejne lata więc kibice tejże reprezentacji martwić się nie musza.

W Grecji z kolei tragedia. Ze wzruszeniem wspomina się zespół Otto Rehhagela, który w 2004 roku zachwycił wszystkich wygrywając złote medale na turnieju w Portugalii. Wydaje się, że to nie wróci szybko. Grecy grają źle. Przegrywają z kim popadnie. Zaledwie 5 punktów w dorobku sytuuje ich na miejscu numer 5 w tabeli grupy J. Za plecami mają tylko Liechtenstein. To pokazuje upadek greckiej piłki. Na niwie klubowej także przestali się liczyć w LM czy LE.

Mancini ma delikatny ból głowy. Wypadł Stefano Sensi, który znakomicie dyrygował poczynaniami Interu w początkowej fazie sezonu. Sensi jednak nie był podstawowym graczem u Manciniego do tej pory. W kadrze brylują Veratti, Barella i Jorginho. To ten tercet świetnie się ze sobą rozumie i współpraca układa im się znakomicie. Tu tkwi siła reprezentacji. Wielkim pozytywem wrześniowych gier było przełamanie się napastników. Do tej pory zarówno Immobile jak i Belotti w kadrze zawodzili. Tymczasem w meczach z Finlandią i Armenią obaj wpisali się na listę strzelców. Jeżeli podtrzymają ów trend to siła Squadra Azzurra jeszcze wzrośnie.

Faworytem bez dwóch zdań są Włosi. Indywidualnie biją na głowę swoich rywali. Grecy na etapie budowy, ale nie mają odpowiednich puzzli by poskładać to w całość. Nie na tym etapie. Włosi zgrani, Mancini wpaja jedno ustawienie i tylko robi kosmetyczne zmiany. Włosi zapewne ten mecz wygrają. Festiwalu bramek się jednak nie spodziewam. Donnarumma w formie, co pokazuje w MIlanie będąc jego najjaśniejszą gwiazdą. Grecja bez mocy w ofensywie. 1:0/2:0 dla Włoch moim zdaniem.

Włochy – Grecja | Typ: Włochy wygrają i poniżej 2,5 gola @ 2,55

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!