Malta – Szwecja. Typy, kursy
09.10.2019
Ostatnia aktualizacja 11 października, 2019 o 14:40

Szwedzi mają największe szanse poza Hiszpanią na awans na EURO 2020, bowiem zajmują drugie miejsce i mają jeden punkt więcej od Rumuni. Z kolei Maltańczycy to druga najsłabsza ekipa w tej grupie, bowiem udało jej się wygrać zaledwie jedno spotkanie. Malta – Szwecja. Typy, kursy i zapowiedź tego meczu znajdziesz w tym tekście.

W grupie F nie ma mocnych na Hiszpanie, która rozsiadła się w fotelu lidera i przygląda się zaciętej rywalizacji o drugie miejsce promowane biletami na Euro. Szwecja, Norwegia i Rumunia rozstrzygną między sobą komu przypadnie promocja na turniej finałowy. Na tą chwilę najbliżej realizacji celu są Szwedzi. Trzy Korony dysponują bilansem 3-2-1. Ich dzisiejszy rywal, Malta 1-0-5. Dobrze wiemy, że na Malcie nie gra się najlepiej w piłkę. Szwecja ma duże tradycje z tym związane więc nie trudno wskazać w tym pojedynku faworyta.

Szwedzi w derbach Skandynawii we wrześniu zremisowali 1:1 z Norwegią, a wcześniej rozbili 4:0 na wyjeździe Wyspy Owcze. Dzisiejszy mecz z pewnością będzie podobny do starcia z Wyspiarzami. Malta także jest zespołem łatwym do pokonania. Ich jedynym sukcesem i wygraną na przestrzeni ostatnich dwóch lat była wiktoria 2:1 z Wyspami Owczymi. Mało jak na szereg wielu gier.

Szwedzi to kolektyw, bez wielkich nazwisk choć z piłkarzami wybijającymi się. Za gwiazdę należy uznać Forsberga. Przebojem wdziera się młody Isak, który miewa przebłyski w Sociedad. Za to defensywa jest sporym atutem. Olsen w bramce i para stoperów Lindelof & Granqvist to pewne punkty reprezentacji Trzech Koron.

To, że Szwedzi mają wszelkie atuty by wygrać ten mecz pokazują tez kursy. @1,08 chyba nikogo z Was nie satysfakcjonuje. Malta wyjdzie długo bronić wyniku. Grają u siebie, na małym kameralnym obiekcie. Otoczka nie będzie sprzyjać wielkiej piłce. Wyjść, wygrać i zapomnieć. Wobec tego może linia poniżej 3,5 gola na mecz?

Malta – Szwecja | Typ: poniżej 3,5 gola @ 1,63

BETFAN to bukmacher, gdzie przy minimum 2 zdarzeniach i kursie 2,00 możemy zagrać kupon bez podatku. Nie macie jeszcze tam konta? Załóżcie je z kodem rejestracji GRAMGRUBO z TEGO LINKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO